خانه وب
پنل کاربری
سه‏ شنبه 16 خرداد 1402
بستن منو

شرایط استفاده از خدمات و محصولات

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خانه وب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های خانه وب تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

حریم خصوصی شما

خانه وب به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. خانه وب متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت خانه وب، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات خانه وب، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکن دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط خانه وب جزئی از اموال خانه وب محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار خانه وب است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای خانه وب محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط خانه وب و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار خانه وب است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات خانه وب، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.khaneweb.com است. وب سایت خانه وب هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.khaneweb.com ندارد.

حریم خصوصی شما برای ما مهم است. خانه وب برای ارائه بهتر خدمات و ارتقاء تجربه شما در استفاده از انواع سرویس های ارائه شده ممکن است اطلاعاتی را جمع آوری کند. برای مثال اطلاعاتی مانند تاریخ ایجاد حساب در خانه وب، جستجو هایی که در خانه وب انجام می گیرد و صفحاتی که دیده می شود کمک می کند که بتوانیم تجربه بهتری در استفاده شما ایجاد نماییم. همینطور استفاده از کوکی ها و ارسال اشکالات ایجاد شده برای رفع ایراد های آتی جزء این دسته اطلاعات قرار می گیرند.

محتوای شما

بسیاری از سرویس های ما امکان ذخیره یا به اشتراک گذاشتن محتوای شما یا دریافت مطالب از دیگران را در خانه وب فراهم می سازند. ما در مورد محتوای شما ادعای مالکیت نمی کنیم. مسئولیت انتشار محتوای شما به عهده خود شماست و خانه وب هیچ تعهد و مسئولیتی نسبت به آن نخواهد داشت.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات خانه وب استفاده می‏‌کنید، درخواست خود را ثبت و یا به خانه وب ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که خانه وب به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های خانه وب از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد خانه وب برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.