خانه وب
پنل کاربری
شنبه 4 بهمن 1399
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

گوشی گلکسی Galaxy S21 از فردا وارد بازار خواهد شد

پنج شنبه 25 دی 1399  | 
1:31 بعد از ظهر
 | 

بر اساس اطلاعات منتشر شده شرکت سامسونگ روز آینده خانواده گلکسی Galaxy S21 را معرفی و وارد بازار خواهد کرد.

گوشی گلکسی Galaxy S21 فردا وارد بازار خواهد شد ، چند وقتی است که اطلاعات مختلفی از گوشیGalaxy S21 در فضای مجازی منتشر می‌شود و امروز نیز یک کاربر با انتشار توئیتی در صفحه خود و درست یک روز قبل از رونمایی این گوشی آن را به نمایش گذاشت. 

تصویری که این کاربر منتشر کرده است به خوبی امکان مقایسه  مدل‌های Plus و Ultra این گوشی را به وجود آورده و رنگ بنفش این گوشی که بسیار پرطرفدار خواهد بود نیز به نمایش گذاشته شده است. این کاربر همچنین به ضخامت بیشتر گوشی S21 Ultra اشاره می‌کند در حالی که در تصویری که مشاهده می‌کنید رنگ تیره گوشی مقایسه را با گوشی دیگر کمی سخت می‌کند. خریداران گوشی‌های هوشمند Galaxy S21 و Galaxy S21 Plus نهایتا از حافظه داخلی ۲۵۶ برخوردار خواهند بود و افرادی که Galaxy S21 Ultra را انتخاب می‌کنند نیز حافظه داخلی مطابق با ۵۱۲ گیگابایت را در اختیار خواهند داشت.

گوشی گلکسی Galaxy S21 فردا وارد بازار خواهد شد

گوشی گلکسی Galaxy S21 فردا وارد بازار خواهد شد

هرچند باید گفت همه این افشاگری‌ها تا زمانی که شرکت سامسونگ به طور رسمی گوشی Galaxy S21  را معرفی نکند، قابل استناد نیست.اگرچه باید گفت تا زمان رونمایی این گوشی زمانی باقی نمانده و این رونمایی فردا به طور رسمی اتفاق می‌افتد و کاربرانی که آن را سفارش دادند درب منزل این گوشی را دریافت می‌کنند. گفتنی پس از معرفی این گوشی توسط سامسونگ امکان خرید آنلاین آن نیز وجود خواهد داشت.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...