خانه وب
پنل کاربری
پنجشنبه 21 آذر 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

مشخصات گلکسی M60 فاش شد +فیلم

جمعه 21 تیر 1398  | 
3:00 پیش از ظهر
 | 

در پی انتشار ویدئو جعبه‌گشایی گلکسی M60، مشخصات این دستگاه جدید سامسونگ فاش شد.

. ، به تازگی در فضای مجازی ویدئویی منتشر شده است که در آن قسمتی از جعبه‌گشایی گوشی جدید سامسونگ، گلکسی M60 را مشاهده می‌کنیم. پس از انتشار این ویدئو اطلاعات جدیدی از این گوشی به بیرون درز پیدا کرد و ما توانستیم از صحت بسیاری مشخصات منتشر شده از آن اطمینان پیدا کنیم.

جعبه گشایی گوشی گلکسی M60

انتظار می‌رود در دوربین دوگانه استفاده شده در گلکسی M60 یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی به وسیله لنز ۱۶ مگاپیکسلی همراهی شود. البته هنوز مطمئن نیستیم که این لنز دوم برای چه کاری تعبیه شده است، اما می‌شود از روی کیفیت آن حدس زد از این لنز به عنوان تله فوتو و عکس‌برداری عریض استفاده شود. فلش LED این دستگاه بین دو حسگر دوربین آن قرار دارد، این نوع قرارگیری بخش لنزها و فلش برای اولین بار است که در محصولات سامسونگ دیده می‌شود و به نظر جالب می‌آید.


بیشتر بخوانید: گوشی 5G شرکت آنر به زودی عرضه می‌شود


پیش از این که ویدئو جعبه‌گشایی این دستگاه را مشاهده کنید، باید بگوییم که محصول نهایی سامسونگ کمی از انتظارات ما فاصله دارد. دلیل آن هنوز مشخص نیست اما همه مشخصات اعلام شده با چیزی که در فیلم مشاهده می‌کنیم یکسان نیستند. این ویدئو را در ادامه مشاهده می‌کنید:

نبود حفره درون صفحه نمایش برای قرارگیری دوربین سلفی می‌تواند برای کسانی که از این طراحی دل خوشی ندارند، خبر خوبی باشد. دوربین سلفی این دستگاه درون بریدگی نمایشگر قرار دارد. این گوشی جدید می‌تواند افراد بسیاری را راضی نگه‌ دارد.

البته گمان‌هایی نیز درباره تقلبی بودن این ویدئو وجود دارد. دلیل آن هم منتشر شدن اطلاعات کم درباره این دستگاه و طراحی متفاوت دوربین اصلی این گوشی است که پیشتر به آن اشاره کرده بودیم. البته نباید ظاهر عجیب آیکون‌های این دستگاه را فراموش کنیم. شاید هم همه این‌ شک‌ها اشتباه بوده و این واقعا ویدئو جعبه گشایی گلکسی M60 باشد.

انتهای پیام/

افشای مشخصات گلکسی M60 در پی انتشار ویدئو جعبه‌گشایی آن


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...