خانه وب
پنل کاربری
سه‏ شنبه 6 آبان 1399
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

اینستاگرام تبلیغات پنهان اینفلوئنسرها را محدود می‌کند

شنبه 26 مهر 1399  | 
3:00 بعد از ظهر
 | 

نهاد‌های نظارتی انگلیس اعلام کردند: اینستاگرام باید تغییراتی را در راستای حمایت از سازمان رقابت و بازارهای انگلیس در پلتفرم خود انجام دهد.

/ ، فیس بوک ایرلند که اینستاگرام را در انگلیس اداره می‌کند، متعهد شده است تغییراتی را صورت دهد و سازمان رقابت و بازار‌های انگلیس وعده مذکور را تغییر رفتار مهمی از سوی یک پلتفرم شبکه‌ی اجتماعی بزرگ توصیف کرده است.

نهاد‌های نظارتی انگلیس در بیانیه‌ای اعلام کردند: نگرانند اینستاگرام در زمینه حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای جلوگیری از تبلیغات پنهان، که در انگلیس غیر قانونی است، به اندازه کافی عمل نکرده باشد و در این راستا قصد دارند پست‌هایی که برچسب تبلیغاتی ندارند را محدود کنند.

فیس بوک برای جلوگیری از تبلیغات پنهان چه برنامه‌ای دارد؟

مالک برنامه اینستاگرام، فیس بوک متعهد شد سیاست‌های خود را در جهت همکاری با سازمان رقابت و بازار‌های انگلیس و افزایش شفافیت مربوط به ارسال تبلیغات از سوی اینفلوئنسر‌ها افزایش دهد.

اینستاگرام

سازمان رقابت و بازار‌های انگلیس درباره این که بسیاری از اینفلوئنسر‌ها محتوای مربوط به شرکت‌ها را در اینستاگرام پست می‌کنند بدون این که مشخص کنند برای این کار پول یا مشوق‌های دیگری دریافت کرده اند، تحقیقاتی را انجام داده بود. اینفلوئنسر‌ها اگر برای ارسال چنین پست‌ها یا خدماتی پول یا مشوق‌های دیگر دریافت می‌کنند، از این پس باید تایید یا فاش کنند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...