خانه وب
پنل کاربری
سه‏ شنبه 7 تیر‏ 1401
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

خودروی الکتریکی موستانگ به پلیس پیوست

دوشنبه 4 آذر 1398  | 
6:01 بعد از ظهر
 | 

خودروی قدرتمند فورد موستانگ قرار است به عنوان اتومبیل پلیس در آمریکا به کارگیری شود.

خودروی الکتریکی موستانگ به پلیس پیوست ، فورد موستانگ یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین خودرو‌ها در آمریکا و بسیاری از نقاط دیگر جهان است. همین محبوبیت در کنار توانایی‌های قابل توجه این خودرو سبب شده است علاوه بر مشتریان عادی، دستگاه‌ها و نهاد‌های دولتی مانند پلیس نیز خواستار استفاده از آن باشند.


بیشتر بخوانید: شاسی‌بلند الکتریکی فورد تحت برند موستانگ عرضه می‌شود


خودروی Ford Mustang Mach-E فراتر از یک شاسی‌بلند معمولی است. سازندگان این خودروی الکتریکی با تعبیه امکانات ویژه در این اتومبیل آن را به خودرویی تمام عیار برای همه سلیقه‌ها تبدیل کرده‌اند. ویژگی‌های برتر فورد موستانگ Mach-E سبب شده پلیس آمریکا نیز تصمیم به خریداری تعدادی از آن را بگیرد و در ماموریت‌های انتظامی و امدادی از شاسی‌بلند الکتریکی فورد استفاده کند.

خودروی الکتریکی موستانگ به پلیس پیوست

حضور فورد موستانگ الکتریکی در عملیات‌های پلیسی

فورد موستانگ Mach-E با در سکوتی باورنکردنی به سرعت مجرمان را تعقیب کرده و افسران پلیس را در دستگیری آن‌ها یاری می‌کند. قدرت بالای موتور این این خودرو و توانایی آن برای حرکت در سرعت‌های بالا سبب می‌شود ماموران در هنگان تعقیب خلاف‌کاران با مشکل مواجه نشوند. البته فورد برای هماهنگ‌سازی هرچه بیشتر و بهتری خودروی Ford Mustang Mach-E با اتومبیل‌های مورد استفاده در عملیات‌های پلیسی آن را به تجهیزاتی مخصوص مجهز کرده است.

هنوز مشخص نیست پلیس آمریکا قصد دارد چه تعداد از این خودروی الکتریکی را از شرکت فورد خریداری کند و Ford Mustang Mach-E قرار قصد جایگزین کدام خودرو‌های کنونی در ادارات پلیس شود. موتور الکتریکی فورد موستانگ Mach-E قدرتی به اندازه ۴۵۹ اسب‌بخار و گشتاوری به میزان ۶۱۲ نیوتن‌متر تولید می‌کند. این اتومبیل می‌‎تواند تنها با یکبار شارژ کاکل باتری مسافتی به اندازه ۴۰۲ کیلومتر را طی کند.

خودروی الکتریکی موستانگ به پلیس پیوست

گروهی از کارشناسان خودرو معتقدند: فورد موستانگ Mach-E سیستم حمل و نقل در نیروی پلیس را متحول کرده و می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر سازمان‌های دولتی جهت به کارگیری خودرو‌های الکتریکی باشد.

انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...