خانه وب
پنل کاربری
شنبه 4 خرداد 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

دوچرخه‌سواری روی برف، جدیدترین تفریح زمستانی +فیلم

پنج شنبه 19 مهر 1397  | 
2:20 بعد از ظهر
 | 

دوچرخه Sno-Go وسیله‌ای است که شما برای اسکی روی برف به آن نیاز دارید و ترکیبی از دوچرخه، اسنوبرد و چوب اسکی است.

دوچرخه روی برف +فیلمدر روزهای برفی علاوه بر برف‌بازی و ساختن آدم‌برفی، تفریحات دیگری نیز هست که می‌تواند حال ما را خوب کند؛ تفریحات زمستانی مانند اسکی، اسنوک، سورتمه‌سواری و اسکیت روی یخ. این تفریحات زمستانی گاهی هزینه‌های زیادی نیز دارند و به همین دلیل به قشر خاصی از جامعه اختصاص داده می‌شوند.

تفریحات زمستانی زیادی وجود دارند اما به این دلیل که همه چیز برای انسان‌ها بعد از مدتی تکراری می‌شود، این تفریحات نیز احتیاج به تغییر دارند. به تازگی یک وسیله جدید برای تفریحات زمستانی آمده است.

بالاخره چوب اسکی، اسنوبرد و دوچرخه با هم ادغام شدند و بهترین وسیله تفریح در برف را ساختند، Sno-Go نام این وسیله جذاب است. برای استفاده از این دستگاه نیازی نیست که حرفه‌ای باشید و اگر حتی در سطح متوسط هم باشید می‌توانید از این وسیله استفاده کنید. این دوچرخه با الهام از شکل دوچرخه و اسنوبورد ساخته شده و نوع حرکت آن مانند دوچرخه است.

بدنه آن مانند دوچرخه دو دسته دارد که با آن می‌توانید حرکت در مسیر آن را کنترل کنید. البته مانند دوچرخه، در این وسیله ترمزی وجود ندارد. برای ترمز کردن باید وزن خود را به یک سمت دوچرخه بیندازید و با این کار یک حلقه بسازید تا مسیر حرکتتان عوض شده و بایستید. این حرکت دقیقاً همانند کاری است که در هنگام اسکی انجام می‌دهید. همچنین Sno-Go را می‌توانید به راحتی به تله‌سیژ متصل کنید و با آن به بالای کوه بروید.

در ادامه فیلمی از این دوچرخه برفی را مشاهده می‌کنید.


بیشتر بخوانید: سرعت Venom F5 به 311 مایل بر ساعت خواهد رسید + تصاویر


انتهای پیام/

جدیدترین سرگرمی زمستانی


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...