خانه وب
پنل کاربری
شنبه 29 خرداد 1400
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

تلاش واتس اپ برای جستجو و استفاده آسان تر از استیکرها

جمعه 17 اردیبهشت 1400  | 
12:08 پیش از ظهر
 | 

براساس تصاویر منتشر شده به نظر می‌رسد فیسبوک قصد دارد شرایط جدیدی برای استفاده آسان‌تر از استیکر‌های واتس اپ ایجاد کند.

، به نظر می رسد WhatsApp در تلاش است ویژگی‌ای را معرفی کند که به شما امکان می‎دهد به طور خودکار استیکرها را جستجو کنید. این برنامه بر اساس آنچه در چت باکس تایپ شده است، استیکرهایی که در تلفن همراهتان دارید را به شما نشان می دهد.

با توجه به تصاویری که از WABetaInfo ارائه می شود، هنگامی که برنامه پیشنهادی در واتس‌اپ عرضه شود نماد استیکر متفاوت برای شما ظاهر شده و سپس می توانید روی نماد ضربه بزنید تا همه استیکرها را ببینید.

جستجوی خودکار استیکر در بروزرسانی جدید واتس اپ

در حال حاضر فقط استیکرهای داخلی این برنامه پشتیبانی می شوند. با این حال ، توسعه دهندگان دیگر مانند Sticker Maker تلاش می کنند تا به زودی استیکرهای خود را با این بروزرسانی سازگار، همچنین شکلک ها را با استیکرها مرتبط کنند. این به صورت یک به روزرسانی نرم افزاری معرفی می شود که به زودی صورت می‌گیرد.

جستجوی خودکار استیکر در بروزرسانی جدید واتس اپ

البته ابتدا باید منتظر آپدیت جدید واتس‌اپ باشید تا همه این‌ها ممکن شود. این ویژگی با به روزرسانی آینده واتس‌اپ در iOS و Android در دسترس خواهد بود. اگر خیلی بی تاب هستید می توانید هر چند وقت یک بار به بررسی App / Play Store بپردازید یا به سادگی به روزرسانی های خودکار برنامه را از فروشگاه برنامه مربوطه خود روشن کنید. به این ترتیب ، قبل از بقیه، به روزرسانی را دریافت خواهید کرد. فقط مطمئن شوید که دستگاه شما به Wi-Fi متصل شده و روزرسانی ها را بارگیری می‌کند، در غیر این صورت ممکن است حجم زیادی از داده تلفن همراهتان مصرف شود.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...