خانه وب
پنل کاربری
پنجشنبه 20 بهمن 1401
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

تسلا راز کابین آرام خودروهای خود را فاش کرد

یک شنبه 28 شهریور 1400  | 
8:03 بعد از ظهر
 | 

شرکت تسلا به تازگی درباره خودروی جدید خود ویدئویی را منتشر و خصوصیات آن را فاش کرد.

، به نقل از ارم نیوز؛ تسلا به تازگی ویدئویی منتشر کرده که خصوصیات کابین خودروی جدید خود به نام «Tesla Aram» را لو داده است. بر اساس گزارش‌ها شرکت تسلا در خودروی آرام از شیشه‌هایی استفاده کرده که کابین خودرو را بدون سوار شدن به مصرف کنندگان نشان می‌دهد. به گفته کارشناسان شرکت تسلا، توسعه دهندگان این شرکت در خودروی جدید از شیشه‌هایی که با انرژی خورشید کار می‌کنند استفاده کرده‌اند و در صدد آن هستند تا برخی از قطعات دیگر همچون سقف ماشین را نیز از این انرژی بهره‌مند کنند.

تسلا آرام

خصوصیات شیشه خودروی جدید تسلا چیست؟

 ویدئویی که شرکت تسلا در وب‌ سایت خود منتشر کرده، نشان می‌دهد شیشه‌ خودروی آرام ازدو لایه شیشه و یک لایه جاذب بین لایه‌ها تشکیل شده است. همچنین در این ویدئو می‌توان مرکز فناوری شیشه‌ای لس آنجلس  را مشاهده کرد که در آن این خودروی جدید در حال توسعه است.

محصول جدید تسلا


سایت تسلا می‌گوید، این ویژگی برای اولین بار در سال گذشته هنگامی که تسلا آن را در مدل ۳ به روز شده معرفی کرد، جلب توجه کرد. در این ویدئو، مهندس بلوود همچنین درباره اهداف مختلفی که تسلا برای تولید شیشه استفاده می‌کند، اظهار نظر کرد، زیرا این صفحات شیشه‌ای شامل عوامل ایمنی در صورت تصادف و محافظت از سرنشینان در برابر اشعه ماوراء بنفش و سر و صدا است. محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش برای سقف خودرو بسیار مهم است، به علت اینکه از سرنشینان محافظت می‌کند و در عین حال آن‌ها را قادر می‌سازد از احساس "باز بودن" در داخل کابین لذت ببرند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...