خانه وب
پنل کاربری
سه‏ شنبه 1 مرداد 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

موانع برای اتومبیل نیسان جوک معنا ندارند! +تصاویر

شنبه 22 دی 1397  | 
2:48 بعد از ظهر
 | 

نسخه برف‌پیمای نیسان جوک با چرخ‌های تسمه‌ای توانایی پیمودن هر مسیری را دارد.

موانع برای اسنومبیل نیسان جوک معنی ندارند! +تصاویر ، در نمایشگاه توکیوی امسال شرکت ژاپنی نیسان نسخه‌ای ویژه از مدل جوک را با نام Personalize Adventure Concept معرفی کرده که با چرخ‌هایی همچون تانک یا خودرو‌های برف‌پیما، مخصوص ماجرا جویی طراحی شده و توانایی گذر از هر نوع مسیری را دارد.

نیسان جوک یک کراس‌اوور کوچک و فاقد ویژگی‌های آفرود محسوب می‌شود که به دلیل طراحی خاص و جذاب خود مورد توجه بازار‌های جهانی واقع شد و طی سال‌های گذشته از جمله پرفروش‌ترین خودرو‌های نیسان به شمار می‌رود. حال در حاشیه نمایشگاه توکیوی امسال، شرکت نیسان با ارائه این مدل صرفاً نمایشی، تصویری از نیسان جوک همه جا رو خلق کرده که البته احتمال تولید آن زیاد قوی نیست. پایان تولید نیسان جوک و جایگزینی آن با نیسان کیکس دلیل اصلی عدم احتمال تولید این نسخه خاص از سوی نیسان است.

در نمای ظاهری مهم‌ترین نکته قابل توجه، استفاده از چرخ‌های تسمه‌ای مثلثی عظیم و افزایش عرض گلگیر‌ها در جهت جا گرفتن چرخ‌‎های جدید در آن است. همچنین استفاده از ترکیب رنگ ذغالی و سبز فسفری در بدنه و کاور چرخ‌ها نیز در این خودرو جلب توجه می‎کند، نمایی که شاسی‌بلند کوچک جوک را شبیه به یک خودروی عظیم برف‌پیما کرده است. همچنین چراغ‌های LED آفرودی، قلاب و وینچ برای بکسل کردن و رول مخصوص سقف از موارد افزوده شده بر روی جوک به شمار می‌روند.

پیشرانه مورد استفاده در این مدل، مشابه نیسان جوک اسپرت بوده که شامل موتور چهار‌سیلندر ۱.۶ لیتری توربو با توان ۱۹۰ اسب‌بخار و گشتاور ۲۴۰ نیوتن‌متر است. جالب است بدانیم این پیشرانه با نمونه استفاده شده در رنو تلیسمان Tce یکسان است. یک موتور ۱.۶ لیتری ممکن است به ظاهر کفاف یک خودروی آفرود را ندهد اما بکارگیری سیستم توربوی پیشرفته مجهز به تکنولوژی خودرو‌های فرمول۱ قدرت مناسب این خودرو را تأمین می‌‎کند.

در ادامه تصاویر مربوط به اتومبیل Nissan Juke Personalization Adventure Concept را مشاهده می‌کنید.

موانع برای اسنومبیل نیسان جوک معنی ندارند! +تصاویر

موانع برای اسنومبیل نیسان جوک معنی ندارند! +تصاویر

موانع برای اسنومبیل نیسان جوک معنی ندارند! +تصاویر

موانع برای اسنومبیل نیسان جوک معنی ندارند! +تصاویر


بیشتر بخوانید: ۱۰ ویدئوی پربازدید از تصادف خودرو‌های لوکس و سوپراسپرت میلیون دلاری +فیلم


انتهای پیام/

نسخه اسنومبیل نیسان جوک معرفی شد


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...