خانه وب
پنل کاربری
شنبه 30 شهریور 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ عرضه بازی Man of Medan اعلام شد

جمعه 3 خرداد 1398  | 
9:08 بعد از ظهر
 | 

عنوان Man of Medan قرار است در تاریخ ۳۰ آگوست برای کنسول‌های نسل هشتم و پلتفرم کامپیوتر عرضه شود.

تاریخ عرضه بازی Man of Medan اعلام شد ، به تازگی اخباری ار عنوان Man of Medan منتشر شده است که بنابر این اخبار تاریخ عرضه عنوان مذکور مشخص و اعلام شد. عنوان Man of Medan که در سبک ترسناک و اکشن ساخته شده است روندی انتخابی دارد و مسیر داستان با انتخاب‌های گیمر در طول بازی عوض خواهد شد. شرکت سازنده این عنوان به تازگی اعلام کرد؛ عنوان Man of Medan در تاریخ ۳۰ آگوست برای کنسول‌های PS4 ، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر منتشر خواهد شد.

در این عنوان جزئی ترین انتخاب‌های گیمر در جریان داستان بازی اثر خواهند گذاشت و مسیر بازی را تغییر خواهند داد. داستان این عنوان درباره فردی است که به همراه دوستان خود سوار بر قایقی تفریحی بوده و در حال ماجراجویی اطراف یک کشتی قدیمی و شکسته هستند که در این راه با موجودات و اتفاقات غیر طبیعی رو به رو می‌شوند.

نام کامل این عنوان The Dark Pictures Anthology: Man of Medan است که شرکت سازنده این عنوان اعلام کرده است که نسخه اول این عنوان در تاریخ اعلام شده عرضه و نسخه اول این سری خواهد بود و پس از آن هر دوسال نسخه‌ای جدید از این سری عرضه خواهد شد. این عنوان در حال حاضر برای پیش خرید در وب سایت‌های خرده فروشی قرار داده شده است.


بیشتر بخوانید: بازی God of War ده میلیون نسخه فروش کرد 


شرکت   Supermassive Games که ساخت این عنوان را برعهده داشته است اعلام کرد، کسانی که این بازی را پیش خرید کنند به بسته‌ای الحاقی با نام The Curator’s Cut دسترسی خواهند داشت که فعلا فقط با پیش خرید در دسترس قرار خواهد گرفت و مشخص نیست این بسته در چه تاریخی جداگانه به فروش برسد. گیمر با خرید این بسته امکان بازی با کاراکترهای بیشتر ، پیدا کردن رمزهای بیشتر و به حق انتخاب‌هایی زیادتر دسترسی پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

بازی Man of Medan به زودی منتشر خواهد شد


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...