خانه وب
پنل کاربری
دوشنبه 5 خرداد 1399
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

نسخه بتا بازی The Last of Us Part II دارای بخش چند نفره خواهد بود

شنبه 30 شهریور 1398  | 
3:09 پیش از ظهر
 | 

یکی از منابع آگاه اعلام کرد که نسخه بتا بازی The Last of Us Part II به همراه بخش چند نفره در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت.

نسخه بتا بازی The Last of Us Part II دارای بخش چند نفره خواهد بود ، بسیاری از گیمر‌ها در انتظار خبر تاریخ عرضه عنوان The Last of Us Part II هستند و طبق اعلام شرکت سونی قرار است شرکت ناتی داگ ۲۴ سپتامبر یک رویداد اختصاصی برای این بازی برگزار کند. ظاهرا این رویداد زمانی نزدیک به سه ساعت خواهد داشت و استودیو ناتی داگ قطعا در این مراسم تاریخ عرضه بازی مذکور را اعلام خواهد کرد. در حال حاضر شایعاتی درباره تاریخ عرضه این بازی در ماه فوریه سال ۲۰۲۰ وجود دارد که با برگزاری رویداد مذکور، این شایعات به طور کلی از بین خواهد رفت.


بیشتر بخوانید: تجربه خشونت بسیار بالا در بازی The Surge 2


یکی از افراد آگاه به تازگی در صفحه توییتر خود اعلام کرده است که در مراسم مخصوص عنوان The Last of Us Part II احتمالا تاریخ رسمی عرضه بازی اعلام خواهد شد، اما قبل از آن شرکت ناتی داگ قرار است تاریخ در دسترس قرار گرفتن نسخه بتا این بازی را اعلام کند که این نسخه بتا همراه با بخش چند نفره خواهد بود. او همچنین اعلام کرد که بیشتر زمان کنفرانس مطبوعاتی بازی The Last of Us Part II قرار است صرف نمایش بازی شود که این نمایش صرفا برای بخش تک نفره و داستانی بازی خواهد بود و شامل بخش چند نفره نمی‌شود.

نسخه بتا بازی The Last of Us Part II دارای بخش چند نفره خواهد بود

در هفته آینده هم قرار است عنوان مذکور، در مراسم Madrid Games حضور داشته باشد که این مراسم از ۳ تا ۶ اکتبر برگزار خواهد شد و علاوه بر عنوان The Last of Us Part II احتمالا عنوان Death Stranding نیز حضور داشته باشد. باید امیدوار بود که این عنوان جدید شرکت ناتی داگ هم مانند بازی‌های قبلی این شرکت بتواند به سرعت بین گیمر‌ها محبوب شود و شرکت ناتی داگ موفقیت دیگری را در حوزه عناوین رایانه‌ای بدست آورد.

انتهای پیام/

عرضه نسخه بتا بازی The Last of Us Part II با بخش چند نفره


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...