خانه وب
پنل کاربری
پنجشنبه 26 تير‏ 1399
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

با دستیار هوشمند گوگل تمام تمرکز خود را روی جاده نگه دارید!

شنبه 25 خرداد 1398  | 
12:58 بعد از ظهر
 | 

گوگل با افزایش قابلیت‌های دستیار صوتی خود به کاربران امکان می‌دهد در حین استفاده از اپلیکیشن Waze تمرکز خود را به طور کامل به جاده معطوف کنند.

با دستیار هوشمند گوگل تمام تمرکز خود را روی جاده نگه دارید! ، در حالی که هنوز به طور دقیق و با تمامی جزییات مشخص نیست گوگل چه برنامه برای اپلیکیشن‌های Waze و Google Map دارد اما با توجه به سابقه پیشرفت‌های صعودی این دو نرم افزار، غول فناوری آمریکایی با روش‌های متنوع به دنبال معرفی اپلیکیشن‌های خود به عنوان برترین برنامه‌های مسیر یابی در جهان است.


بیشتر بخوانید: ویژگی‌ جدید Google Maps؛ نمایش سرعت در سرویس نقشه گوگل


اگرچه هر دو اپلیکیشن Waze و گوگل مپ توسط یک شرکت پشتیبانی می‌شوند و مالکیت آن‌ها متعلق به گوگل است اما در مواردی نرم افزار مسیر یابی Waze در ایجاد ارتباط بهتر و نمایش ملموس‌تر اطلاعات مسیر بهتر از گوگل مپ عمل کرده و توانسته است موفقیت‌های زیادی را در جذب کاربران بدست آورد. مهندسان گوگل در روزهای اخیر ویژگی جدید دیگری به Waze اضافه کرده‌اند که می‌تواند تا حد زیادی بر محبوبیت این نرم افزار بی‌افزاید.از این پس کاربران Waze می‌توانند همچون گوگل مپ از مزایای دستیار صوتی گوگل استفاده کنند.در واقع اپلیکیشن Waze به طور کامل با دستیار هوشمند گوگل هماهنگ شده است.

آمارها نشان داده است یکی از مهم‌ترین عوامل تصادفات رانندگی حواش پرتی راننده در حین رانندگی است، از همین رو اقدام گوگل برای کمتر کردن توجه راننده به اپلیکیشن Waze در هنگام مسیر یابی می‌تواند امری بسیار مفید برای رانندگان باشد. در Waze جدید کاربر می‌تواند بدون لمس صفحه و مشخص کردن مقصد تنها از طریق ارتباط صوتی با دستیار صوتی گوگل تمام فرآیند‌های لازم در Waze را انجام دهد و حتی در حین مسیر یابی تسم مکوسیقی مورد علاقهد خود را به زبان آورده تا پخش شود.

با دستیار هوشمند گوگل تمام تمرکز خود را روی جاده نگه دارید!

نسخه جدید Waze در حال آخر تنها در ایالات متحده آمریکا و برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. کاربران می‌توانند با استفاده واژگان کلیدی «Hey Google» یا «Ok Google» ارتباط خود با دستیار صوتی گوگل در Waze را آغاز و هر آنچه مورد نیاز است را درخواست کنند.

انتهای پیام/

اپلیکیشن Waze با دستیار صوتی گوگل به طور کامل هماهنگ شد


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...