خانه وب
پنل کاربری
پنجشنبه 26 تير‏ 1399
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

وضعیت نامشخص سونی از حضور در رویداد E3

سه شنبه 24 دی 1398  | 
4:00 بعد از ظهر
 | 

اخبار به دست رسیده حاکی از آن است که شرکت سونیبه زودی تصمیم خود در رابطه با حضور در رویداد E3 را اعلام می‌کند.

  ، اخیرا شایعاتی منتشر شده است که ادعا می‌کنند زمان معرفی رسمی پلی استیشن ۵ و برنامه شرکت سونی در E3 به زودی مشخص خواهد شد. درست چند روز پس از آن که بعضی منابع خبری مدعی شدند شرکت سونی هیچ بخشی را در E3 به خود اختصاص نداده است، عده‌ای معتقدند که مخالف این خبر صحت دارد. به گفته دسته دوم، به زودی اخبار رسمی درباره حضور سونی در E3 منتشر خواهد شد.

چه چیزی صحت دارد؟

چند روز پیش یک خبرنگار به نام جیسون شریر درباره حضور سونی در نمایشگاه E3 این گونه در حساب کاربری توئیتر خود ابراز نظر کرده بود: "این امری کاملا منطقی است اگر شرکت سونی امسال هم در نمایشگاه E3 حضور پیدا نکند". این توئیت پس از چند ساعت توسط دنیل احمد، تحلیل‌گر دنیای بازی‌های رایانه‌ای، منتشر شد و این شخص زیر آن اضافه کرد که از نظر وی اطلاعات کامل از حضور شرکت سونی در این نمایشگاه را تا آخر امروز به دست می‌آوریم. احمد به دانستن ناشناخته‌های دنیای بازی بسیار شهرت دارد، چرا که در گذشته نیز خیلی از اخبار را زودتر از انتشار رسمی می‌دانسته است. قطعا این بار نیز از برنامه‌های شرکت سونی اطلاعاتی در دست دارد.

.

به نظر می‌آید که شریر در نظر داشته تا وانمود کند همانند احمد از اتفاقات مطلع است.با این حال اگر حرف شریر صحیح باشد، این دومین سال پیاپی می‌شود که شرکت سونی در این مراسم شرکت نمی‌کند. عدم حضور سونی در این نمایشگاه در سال پیش نیز تاثیر زیادی داشت و باعث عدم استقبال مردم از نمایشگاه شد. از همین جهت مسئولین نمایشگاه از شرکت سونی درخواست کرده‌اند تا در نمایشگاه حضور داشته باشد، با این حال کمپانی سونی هیچ خبر قطعی را منتشر نکرده است.

ضرر E3 از عدم حضور سونی

گفتنی است که شایعات دیگری نیز وجود دارد، مبنی بر آن که شرکت سونی قرار است تا در ماه فوریه نمایشگاه اختصاصی برای خود برپا کند. این شایعات منبع موثقی ندارند، اما این دقیقا همان کاری است که شرکت سونی برای معرفی PS4 انجام داد. اگر اواخر امروز ما به طور رسمی از اهداف شرکت سونی درباره حضور در E3 مطلع شویم، به احتمال زیاد از صحت این شایعات نیز با خبر خواهیم شد.


بیشتر بخوانید: عنوان شرلوک هولمز به PS4 باز می‌گردد


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...