خانه وب
پنل کاربری
پنجشنبه 8 خرداد 1399
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

مسابقه بررسی آنر 6X توسط کاربران؛ کمپینی تبلیغاتی یا حرکتی خلاقانه؟

سه شنبه 5 بهمن 1395  | 
2:12 پیش از ظهر
 | 

آنر به عنوان یکی از زیرمجموعه های فعال در شاخه موبایل های اقتصادی و عامه پسندتر هوآوی، به خوبی جایگاه خودش را در دل علاقه مندان به صنعت تلفن های هوشمند پیدا کرده و قصد دارد همین سیاست را ادامه دهد.

همانطور که می دانید جدیدترین موبایل این شرکت تحت عنوان آنر 6X اواخر مهر ماه معرفی شد و مدتی بعد پای به بازار کشور چین گذاشت.

اما هوآوی برای عرضه این تلفن هوشمند در کشورهای اروپایی برنامه ویژه ای را تدارک دیده و به جای گرد هم جمع کردن تعداد بی شماری از متخصصین، منتقدین و رسانه ها، در نظر دارد دیدگاه هایی عمومی تری از کاربرانش دریافت نماید.

در واقع طی این برنامه پنج کاربر منتخب برند آنر فرصتی یک هفته ای خواهند داشت تا با موبایل 6X کار کرده و نظرات کاربردی و تجربی خود را در مورد عملکرد، باتری، دوربین و غیره یادداشت برداری کنند.


مسابقه بررسی آنر 6X توسط کاربران؛ کمپینی تبلیغاتی یا حرکتی خلاقانه؟


پس از آن هم یک هفته دیگر مهلت دارند تا نتایج و دیدگاه های نهایی خود را جمع آوری کرده و به سمع مدیران آنر برسانند؛ جمع بندی این فرآیند در مرحله آخر در وب سایت شرکت تولید کننده منتشر خواهد شد.

اما نکته جالب توجه و البته بحث برانگیز این ماجرا جایی است که پس از اتمام برنامه تنها یکی از کاربران مذکور شانس این را خواهد داشت تا موبایل آنر 6X را نزد خود نگاه داشته و به نوعی برنده ماجرا باشد.

این برنامه در نگاه اول جذاب و تحسین برانگیز به نظر می رسد، اما با نگاهی دقیق تر می توان دید که در هر صورت برند یاد شده هدیه ای را برای بهترین بررسی انتخاب کرده و همین مسئله، شرکت کنندگان را از تشریح یک بررسی بی طرفانه باز می دارد.

طبیعتاً کاربری که از دستگاه انتقاد کند برنده نخواهد بود؛ از طرفی هرگز نمی توان اعلام نظر یک «هوادار» را بدون بروز جانب داری و منصفانه دانست.


انتهای پیام/
منبع:دیجیاتو

فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...