خانه وب
پنل کاربری
شنبه 18 مرداد 1399
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

عرضه نسخه ریمستر Crysis به دلیل مشکلات گرافیکی به تعویق افتاد

یک شنبه 22 تیر 1399  | 
5:01 پیش از ظهر
 | 

شرکت Crytek به دلیل ناراضی بودن مشتریانش از نسخه ریمستر عنوان Crysis، عرضه آن را به تعویق انداخت.

عرضه نسخه ریمستر Crysis به دلیل مشکلات گرافیکی به تعویق افتاد  ، زمانی که استودیوی بازی‌سازی Crytek اعلام کرد که قرار است یک نسخه ریمستر از بازی Crysis را منتشر کند، بسیاری از طرفداران این بازی مشتاق آن بودند تا ببینند گرافیک این بازی چقدر تغییر کرده است، اما تریلر تازه لو رفته از آن، همه طرفدارانش را ناامید کرد. این نسخه ریمستر شده قرار بود در تاریخ ۲۳ جولای منتشر شود، اما با این اعتراضات، Crytek مجبور شده است که عرضه این بازی مهیج را به تعویق بیندازد.


بیشتر بخوانید


دهم جولای بود که Crytek اعلام کرد این نسخه قرار است در ۲۳ جولای منتشر شود. حالا، با این شرایط اعلام شده است که نسخه نینتندو سوئیچ این بازی قرار است در همان تاریخ منتشر شود، ولی نسخه‌های رایانه‌های شخصی، PS4 و Xbox One قرار است در اوایل اوت منتشر شوند.

تریلری در فضای مجازی از نسخه ریمستر شده Crysis لو رفته است که گیم‌پلی این بازی را در کنار تاریخ عرضه ۲۳ جولای به تصویر می‌کشد، اما این تریلری با مذاق خیلی از طرفداران این بازی خوش نیامد و عصبانیت آن‌ها را برانگیخته کرد. برخی از کسانی که این تریلر را دیده‌اند، گفته‌اند که گرافیک آن نسبت به نسخه اصلی بازی در سال ۲۰۰۷ تغییری نکرده است.

عرضه نسخه ریمستر Crysis به دلیل مشکلات گرافیکی به تعویق افتاد

گفتنی است، Crysis برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ برای رایانه‌های شخصی، PS3 و Xbox 360 عرضه شد. این عنوان برای گرافیک بالای خود در صنعت گیمینگ مورد تحسین واقع شد و برای امتحان کردن توانایی گرافیکی رایانه‌های شخصی مورد استفاده قرار می‌گرفت. Crytek با ناامیدی طرفدارانش نسبت به نسخه ریمستر این بازی قول داده است که بیشتر روی آن کار کند. این زمان اضافه تا انتشار نسخه ریمستر Crysis به سازندگان آن اجازه خواهد داد تا انتظارات طرفدارانش را برآورده کنند و Crysis Remastered را به کنسول‌های نسل هشتم برسانند.

انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...