خانه وب
پنل کاربری
دوشنبه 15 آذر 1400
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

طرفداران بازی Ghost of Tsushima معبد واتاسومی را بازسازی کردند

چهارشنبه 24 دی 1399  | 
10:00 بعد از ظهر
 | 

طرفداران بازی Ghost of Tsushima توانستند با جمع آوری ۲۶۰ هزار دلار معبد واتاسومی در جزیره سوشیما را بازسازی کنند.

، بازی Ghost of Tsushima یکی از عناوین بسیار محبوب رایانه‌ای عرضه شده برای کنسول PS4 است که بخش عمده‌ای از محبوبیت این بازی به دلیل طراحی محیط جذاب و به وجود آمدن مناظر چشمگیر در بازی است.

نام این بازی از روی جزیره‌ای به نام Tsushima برداشته شده، در این جزیره یک معبد وجود دارد که اخیرا به دلیل طوفانی سهمگین آسیب دیده و عملا امکان استفاده از آن وجود ندارد. اما طرفداران این بازی دست به کار شدند و از سایر گیمر‌های این بازی درخواست کمک مالی برای بازسازی این معبد کردند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده یک صفحه مجازی برای بازسازی معبد واتاسومی در سوشیما ساخته شد و افراد در آن صفحه می‌توانستند هر چه قدر که تمایل داشتند برای ساخت این معبد کمک کنند. این صفحه حدود دو ماه باز بود و نهایتا در روز گذشته با مبلغ دریافتی ۲۶۰ هزار دلار بسته شد. گفتنی است؛ که هدف از ساخت این صفحه رسیدن به مبلغ ۴۷ هزار و پانصد دلار بود، اما گیمر‌ها پنج برابر این مبلغ را کمک کردند.

معبد واتاسومی

تشکر کشیش‌های واتاسومی  از گیمرها

یکی از کشیش‌های این معبد نیز با انتشار پیامی از جامعه گیمر تشکر کرد و اظهار داشت نام تمامی گیمر‌هایی که کمک کرده‌اند روی تخته سنگی در این بنا حکاکی خواهد شد.

یکی دیگر از کشیش‌های این معبد نیز اعلام کرد که این کمک خداوند بود که بازیکنان بازی Ghost of Tsushima یاد ما افتادند و در این شرایط بد اقتصادی و با توجه به شیوع ویروس کرونا تصمیم به کمک کردن به ما گرفتند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...