خانه وب
پنل کاربری
سه‏ شنبه 7 تیر‏ 1401
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

فروشگاه جدید Apple Dadeland در میامی افتتاح شد

شنبه 30 مرداد 1400  | 
12:05 بعد از ظهر
 | 

جدید‌ترین مرکز خرید شرکت اپل در شهر میامی افتتاح شد و علاقه مندان می‌توانند با رعایت نکات ایمنی از آن بازدید و محصولات هوشمند اپل را خریداری کنند.

، به نقل از appleinsider، شرکت اپل آخرین فروشگاه خرده فروشی خود را در ایالات متحده افتتاح کرد. مرکز خرید میامی به مکانی جدید در فضای باز منتقل شد تا زیبایی معماری آن را بهتر نشان دهد. شروع فعالیت Apple Dadeland در ماه اوت رسمی شد و اپل برنامه‌های خود را برای انتقال به فضای جدید در Dadeland Mall اعلام کرد.

فروشگاه Apple Dadeland

مشخصات Apple Dadeland

۹to۵Mac، فروشگاه اپل دارای ورودی‌های مناسب و نمای بیرونی آن دارای وسایل مدرن است و مانند سایر مکان‌های خرده فروشی اپل، فروشگاه Dadeland نیز دارای نمای تمام شیشه‌ای است که با دیوار‌های سنگ آهک احاطه شده و با سقفی از تخته‌های چوبی پوشانده شده است تا طراحی مرکز خرید را تکمیل کند، در حالی که تیر‌های فلزی در پیاده رو قرار گرفته اند تا از نمای شیشه‌ای محافظت کنند.

در داخل، صندلی‌های چرمی دایره ای شکلی قرار دارد که در داخل آن ها درخت کاشته شده و نیمکت‌های چوبی با روکش چرم فضای کافی برای نشستن را ارائه می‌دهند، میز‌های معمولی نمایش محصولات اپل در جلوی فروشگاه قرار گرفته و یک صفحه نمایش غول پیکر نیز در فضای داخلی تعبیه شده است.

مرکز خرید اپل

این مکان بدون محدودیت زمانی برای بازدیدکنندگان باز است، در ضمن استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای کارکنان فروشگاه و مشتریان جهت کاهش شیوع COVID-۱۹ الزامی است.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...