خانه وب
پنل کاربری
جمعه 9 اسفند 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

تصاویر رسمی سامسونگ گلکسی S20 و قاب‌های آن منتشر شد

یک شنبه 6 بهمن 1398  | 
10:00 بعد از ظهر
 | 

تصاویر جدیدی از طراحی سامسونگ گلکسی S20 و قاب‌های آن در فضای مجازی منتشر شد.

، سامسونگ را می‌توان بهترین شرکت تولیدکننده تلفن‌همراه در دنیا دانست. این شرکت با داشتن سابقه بسیار درخشان هنوز هم به تلاش خود برای طراحی و تولید گوشی‌های جدید ادامه می‌دهد. شرکت‌های زیادی در حال رقابت با سامسونگ هستند اما کمتر سازنده‌ای می‌تواند با آن مقابله کند. یکی از اصلی‌ترین رقیب این شرکت هوآوی است که اکنون درگیر مسائل و مشکلاتی است که آمریکا برای آن ایجاد کرده و این یعنی سامسونگ مدت زمان بیشتری در صدر باقی خواهد ماند.

اتفاقات زیادی در چند ماه اخیر برای سامسونگ رخ داده است که شامل معرفی‌های زیاد از گوشی‌های مختلف این شرکت می‌شوند. از گوشی‌های میان‌رده گرفته تا مدل‌های تاشو جدید که قرار است آینده را تغییر دهند. در این میان یکی از گوشی‌های دیگر این شرکت در حال آماده سازی خود برای معرفی شدن است.

مدتی است که اطلاعات خوبی از گوشی جدید سامسونگ با نام گلکسی S20 در فضای مجازی منتشر می‌شود. امروز نیز یک سری تصاویر بسیار جذاب از آن در فضای مجازی منتشر شده که توجه بسیاری از طرفداران گوشی‌های هوشمند را به خود جلب کرده است.

جدیدترین تصاویر منتشر شده از گلکسی S20 در سه رنگ

به تازگی تصاویر جدیدی از گلکسی S20 فاش شده است که آن را در رنگ آبی کمرنگ که به آبی ابری معروف است نشان می‌دهد. علاوه بر این تصاویر منتشر شده دستگاه جدید این شرکت را در دو رنگ دیگر که یکی صورتی و دیگری طوسی است به نمایش می‌گذارند. شما می‌توانید در ادامه گلکسی S20 را در سه رنگ مذکور مشاهده کنید:

تصاویر رسمی گلکسی S20 و قاب‌های آن منتشر

اما این همه عکس‌هایی نیست که از گلکسی S20 منتشر شده است. علاوه بر این، تصاویری از قاب‌های رسمی سه گانه S20 نیز فاش شده و می‌توان گفت که مطابق با رندر‌های قبلی در خط تولید S20 هستند.  

تصاویر منتشر شده از قاب سه‌گانه گلکسی S20

در حالی که تصاویر این قاب‌ها اطلاعات تازه‌ای از طراحی سه‌گانه S20 به ما منتقل نمی‌کنند، این منبع می‌گوید که LED View Cover این بار احتمالاً دارای LED واقعی است. شما می‌توانید تصاویر تمام کیس‌های مذکور را در زیر بررسی کنید.

تصاویر رسمی گلکسی S20 و قاب‌های آن منتشرتصاویر رسمی گلکسی S20 و قاب‌های آن منتشر

تصاویر رسمی گلکسی S20 و قاب‌های آن منتشر

تصاویر رسمی گلکسی S20 و قاب‌های آن منتشر

انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...