خانه وب
پنل کاربری
شنبه 29 خرداد 1400
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

توئیتر دومین حساب دونالد ترامپ را هم بست

پنج شنبه 16 اردیبهشت 1400  | 
6:38 بعد از ظهر
 | 

شبکه اجتماعی توئیتر حساب کاربری "از میز دونالد ترامپ" که دومین حساب کاربری ترامپ به حساب می‌آید را به حالت تعلیق درآورد.

، توئیتر حساب کاربری تازه راه اندازی شده دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا که برای ارسال اظهارات خود از آن استفاده می‌کند را به حالت تعلیق درآورد.

رئیس جمهور سابق آمریکا روز سه شنبه هفته گذشته وب سایت جدید خود با نام "از میز دونالد ترامپ" را رونمایی کرد. ترامپ از طریق این سایت افکار خود را در پست هایی به سبک توئیتر بارگزاری می‌کند. این پست ها از طریق حساب کاربری با نام DJTDesk در شبکه اجتماعی توئیتر به اشتراک گذاشته می‌شد.

به نظر می‌رسید که ترامپ با این روش قوانین توئیتر را دور زده است و در حالی که حساب کاربری قبلی وی توسط این شبکه اجتماعی حذف شده بود اما با ترفند دیگری نظرات خود را منتشر می‌کرد. ترامپ به بهانه اینکه سایتش به عنوان "مکانی برای صحبت آزادانه " طراحی شده از طریق حساب توئیتر دوم خود با طرفدارانش ارتباط برقرار می‌کرد.

ترامپ

اما حالا ظاهرا توئیتر دست ترامپ را خوانده و حتی حساب کاربری دوم ترامپ با نام " از میز دونالد ترامپ " را هم به حالت تعلیق درآورده است. حالا که ترامپ سایت خود را هم ساخته، معلوم نیست که جنگ او و شبکه های اجتماعی خصوصا توئیتر قرار است تا کجا پیش برود.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...