خانه وب
پنل کاربری
جمعه 9 اسفند 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

مبارزه با امواج مختلف دشمنان در بازی Bardbarian

چهارشنبه 20 شهریور 1398  | 
1:00 پیش از ظهر
 | 

بازی Bardbarian یک عنوان موبایلی پرچالش و پرتنوع است که قطعا می‌تواند دقایقی اوقات فراغت کاربران خود را پر کند.

مبارزه با امواج مختلف دشمنان در بازی Bardbarian

، بازی bardbarian از جمله بازی‌های موبایلی با یک سبک خاص محسوب می شود که بازیکن در مراحل مختلف آن با موج های مختلفی از دشمنانش روبرو خواهد شد. بازی موبایلی bardbarian را نمی‌توان به تنهایی منسوب به یک سبک خاص دانست و شاید دلیل این موضوع  الهامات گوناگونی باشد که از ژانر‌های مختلف گرفته شده است. شاید بتوان بازی bardbarian در بهترین حالت این بازی را ترکیبی از آرکید و نقش‌آفرینی تصور کرد که البته المان‌هایی هم از سبک استراتژیک را به خود اختصاص داده است.

معرفی بازی bardbarian

به همین سبب، بازی bardbarian  از همان ابتدا کل مسیر‌ها را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد، اما شیوه‌ای که برای صدمه زدن به دشمنان در نظر می‌گیرد، در نوع خود بسیار جالب و خلاقانه است.

مراحل  بازی bardbarian 

شخصیت اصلی بازی bardbarian  یک نوازنده موسیقی راک است که کنترلش را شما برعهده خواهید داشت و نکته جالب اینجا است که این کاراکتر هیچ درگیری خاصی با دشمنان ندارد و تنها مسئولیتش، رهبری گروهی است که همراه با وی حرکت می‌کنند. پیش از آغاز هر مرحله، بازی به شما اجازه می‌دهد تا از میان سرباز‌های مختلفی که در دسترس هستند، سه مورد از آن‌ها را انتخاب کنید و به سربازخانه خود بیفزایید. با شروع بازی، شما با توجه به امتیاز ویژه‌ای که تنها برای تولید سرباز یا استفاده از برخی قدرت‌های مخصوص در اختیارتان قرار داده شده است، می‌توانید تعداد محدودی جنگجو استخدام کنید و به جنگ دشمنان بروید.

مبارزات بازی bardbarian  به این ترتیب است که نیرو‌های همراه شما به طور خودکار همواره پشت سر کاراکتر اصلی بازی حرکت می‌کنند و به نوعی شما با کنترل نوازنده حرفه‌ای بازی روی حرکت سربازان خود هم تسلط خواهید داشت. حالا با توجه به شعاعی که سربازان شما در مبارزات‌شان پوشش می‌دهند، با نزدیک شدن به دشمنان آن‌ها شروع به پرتاب تیر به سوی نیرو‌های مهاجم می‌کنند و کار اصلی شما هم وقتی آغاز می‌شود که باید به تیر‌های دشمنان جاخالی دهید و از اصابت آن‌ها به سربازان و به ویژه خودتان جلوگیری کنید. امکان ارتقاءء در بازی bardbarian فقط به سرباز‌ها خلاصه نشده است و شما باید به فکر ارتقاء شخصیت اصلی هم باشید که از قضا اهمیت زیادی هم دارد. در کنار این حتی نقشه بازی و الماسی که در پی محافظت از آن هستید هم قابل ارتقاء است. برای مثال شما می‌توانید با ایجاد باتلاق‌هایی در نقشه از سرعت حرکت نیرو‌های مهاجم بکاهید یا اینکه با ایجاد سربازخانه‌هایی ویژه پس از پشت سر گذاشتن هر موجی از دشمنان یک سرباز هدیه بگیرید.

معرفی بازی bardbarian

بررسی گیم پلی بازی bardbarian 

گیم‌پلی بازی شاید روی کاغذ چندان چالش برانگیز به نظر نرسد، اما شرایط مختلفی که در جریان بازی پیش می‌آید و شلیک‌های دشمنان از جهات مختلف، کار را به شدت سخت می‌کند. نکته جالب اینجا است که اگر سرباز‌های شما کشته شوند، دوباره امکان استخدام سرباز‌های جدید وجود خواهد داشت، اما اگر شخصیت اصلی بازی جانش را از دست بدهد یا اینکه الماس از بین برود، باید دوباره مرحله را از ابتدا آغاز کنید. تنوع بسیار بالای بازی bardbarian  در معرفی دشمنان جدید که به شیوه‌های مختلفی به شما آسیب می‌زنند، یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های مثبت آن است که روی سخت‌تر کردن بازی هم تاثیر مستقیمی دارد.

 

معرفی بازی bardbarian

اما راستش را بخواهید سرباز‌هایی که برد شلیک آن‌ها کم است، عملا به درد بخور نیستند و چندان به کار نمی‌آیند. چرا که اساسا در بازی شما هرچقدر از فاصله بیشتری بتوانید به حریف ضربه بزنید، کارتان راحت‌تر خواهد بود و به همین دلیل نیرو‌هایی که نمی‌توانند از راه دور دشمنان را هدف قرار دهند، چیزی به جز هدر رفتن امتیاز را نصیب‌تان نخواهند کرد که این خودش یکی از ایرادات بازی است و باعث می‌شود به جز چند مورد از نیروها، بقیه‌شان هرگز در لیست انتخابی شما قرار نگیرند. البته یکی از بخش‌های خوب بازی bardbarian امکان ارتقاء سرباز‌ها است که به کمک آن می‌توانید نیرو‌های خوب خود را با قدرت و سلامتی بیشتری به کار گیرید.

انتهای پیام/

 


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...