خانه وب
پنل کاربری
جمعه 9 اسفند 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

ارتقای سیستم Super Cruise در خودروهای کادیلاک

چهارشنبه 9 بهمن 1398  | 
11:18 پیش از ظهر
 | 

شرکت کادیلاک بروزرسانی جدیدی را برای برنامه خود در نظر گرفته تا آن را بر روی پرچمداران خود قابل استفاده کند.

  ، شرکت کادیلاک در نظر دارد تا یک تغییر قابل توجه بر روی فناوری کمک راننده Super Cruise خود انجام دهد. این ارتقای صورت گرفته بر روی برنامه، آن را برای حضور در بین امکانات خودرو‌های CT4، CT5 و Escalade آماده می‌کند. گفته می‌شود که یکی از قابلیت‌های جدید این برنامه امکان اعلام دستور تغییر لاین رانندگی است. سرپرست مهندسان پروژه Super Cruise، ماریو مائورانا، در مراسم معرفی ارتقای برنامه گفت: " این گران‌ترین ارتقایی است که ما از زمان معرفی برنامه تا به حال در نظر گرفته‌ایم". او همچنین افزود " ما تعداد زیادی قابلیت جدید به این برنامه اضافه کرده‌ایم تا آن را شهودی‌تر و قابل استفاده‌تر کنیم و همچنین قدرت پردازش آن را افزایش دهیم. این قابلیت‌ها شامل مواردی همچون مکانیک حرکتی به خصوص در رانندگی خودکار می‌شود. باید این مسئله هم ذکر کنم که رابط کاربری با بروزرسانی قابل توجه‌ای در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. "

ارتقای سیستم Super Cruise در خودروهای کادیلاک

جزئیات این بروزرسانی

بر طبق گفته مسئولین، فعال‌سازی این برنامه بسیار آسان است. اگر راننده تمایل داشته باشد که لاین مسیر رانندگی خود را تغییر دهد تنها نیاز دارد که چراغ راهنمای خود را روشن کند. پس از دریافت این دستور سنسور‌ها میزان امنیت جهت مشخص شده را چک می‌کنند و سپس، در صورت امن بودن مسیر، خودرو به جهت مورد نظر راه پیدا می‌کند. این برنامه همچنین قابلیت آن را دارد که در طی انجام عملیات مذکور با نشان دادن پیامی مانند " در حال تغییر مسیر" راننده را مطلع می‌سازد.

ارتقای سیستم Super Cruise در خودروهای کادیلاک

قابلیت ذکر شده برای پیش‌گیری از هر نوع تغییر مسیر اشتباهی و یا حواس‌پرتی راننده در دستورات داده شده به چراغ راهنما، در خودرو قرار داده شده است. گفتنی است که برای عملکرد بهتر این نرم‌افزار، شرکت نه تنها آن را بروزرسانی کرده بلکه سنسور‌های بیشتر و قوی‌تری را بر روی بدنه خودرو قرار داده است. بارگذاری یک نقشه جدید با جزئیات زیاد بر روی این برنامه باعث شده است تا نرم‌افزار چندین برابر بهتر پردازش خود را انجام دهد.

ارتقای سیستم Super Cruise در خودروهای کادیلاک

متاسفانه شرکت کادیلاک اعلام کرده که برنامه ارتقا یافته بر روی خودرو‌هایی که پیش از انتشار نرم‌افزار خریداری شده‌اند قابل اجرا نیست. چرا که این ارتقا با ایجاد تغییرات در کل سیستم خودرو امکان‌پذیر شده است.

ارتقای سیستم Super Cruise در خودروهای کادیلاک


بیشتر بخوانید: شایعه مسابقه پورشه ۹۱۱ با سریع‌ترین خودرو شورلت


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...