خانه وب
پنل کاربری
شنبه 1 آبان 1400
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

بخش چند نفره Ghost of Tsushima: Legends معرفی شد

سه شنبه 6 آبان 1399  | 
6:01 پیش از ظهر
 | 

شرکت سازنده بازی Ghost of Tsushima سعی دارد رویداد چند نفره ای را تحت عنوان Legends به صورت هفتگی برگذار کند.

، شرکت Sucker Punch به تازگی از یک بخش جدید چند نفره برای عنوان Ghost of Tsushima رونمایی کرده که قرار است در تاریخ ۳۰ اکتبر تحت عنوان Legends برای کاربران پلی استیشن ۴ عرضه شود.

برای برخورداری از این ویژگی در بخش چند نفره کاربران نیاز دارند تا به امتیاز 100 Ki برسند. شرکت سازنده اظهار داشته کاربران برای برخورداری از قابلیت‌ها و سلاح‌های بهتر لازم است بازی را با درجه سختی بیشتر طی کنند. با انجام این کار افراد می‌توانند سپر و لباس‌های شخصیت خود را بهبود بخشند.

در حال حاضر ساعت دقیقی برای زمان انتشار این بسته الحاقی مشخص نشده و شرکت Sucker Punch اظهار داشته خبرهای بیشتر را در حساب کاربری توئیتر خود منتشر خواهد کرد. این مجموعه همچنین اعلام کرد سعی دارد هر جمعه به صورت هفتگی چالش جدیدی را برای کاربران برقرار کند. 

جزئیات بروزرسانی جدید Ghost of Tsushima


بیشتر بخوانید


جزئیات بروزرسانی جدید Ghost of Tsushima

طی این بروزرسانی بخشی داستانی به صورت دو نفره اضافه خواهد شد و بخش چالش برانگیز دیگری در قالب چهار نفره قابل استفاده خواهد بود. کاربرانی که بیشتر به تجربه این بازی مشغول باشند می‌توانند نام خود را در رتبه‌بندی هفتگی این بازی مشاهده کنند و با ادامه به فعالیت خود در این عنوان سلاح‌های قدرتمند‌تری را دریافت کنند.

گفتنی است؛ مراحل بخش آنلاین این بسته الحاقی به صورت پیش‌فرض بر روی درجه سختی Nightmare قرار دارد. لازم به ذکر است که نمونه اولیه بسته الحاقی Legends یک هفته است که به دست برخی کاربران رسیده و در این مدت توانسته نظر بسیاری از آن‌ها را به خود جلب کند. این بسته به صورت یک بروزرسانی رایگان در تاریخ ۱۶ اکتبر منتشر شد.

بر اساس اطلاعات استودیو Sucker Punch بازی Ghost of Tsushima تا به حال بیش از ۲ میلیون مسابقه آنلاین داشته و قرار است این عنوان بر روی کنسول پلی استیشن ۵ نیز فعال باشد. این بازی از زمان عرضه خود طرفداران بسیاری داشته و توانسته نمره ۷ از ۱۰ را به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...