خانه وب
پنل کاربری
دوشنبه 4 شهریور 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

ایرپاد جدید اپل تنها در ۱۵ دقیقه شارژ می‌شود

سه شنبه 6 فروردین 1398  | 
10:01 پیش از ظهر
 | 

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، محصول ایرپاد دو از شارژ سریع وایرلس پشتیبانی می‌کند که تنها در ۱۵ دقیقه شارژ باتری را از صفر به صد درصد می‌رساند.

ایرپاد جدید اپل تنها در ۱۵ دقیقه شارژ می‌شود ، هرچند که انتظار می‌رفت نسل جدید ایرپاد و تبلت‌های اپل در رویداد ۲۵ مارس این شرکت معرفی شوند، اما این شرکت با معرفی محصولات خود قبل از برگزاری مراسم ۲۵ مارس همه را غافلگیر کرد، یکی از این محصولات جدید ایرپاد دو یا هدفون‌های بیسیم و هوشمند سامسونگ ایت که قابلیت‌های فراوانی دارد.

ویژگی‌های جدید ایرپاد دو شامل اتصال وایرلس بلوتوث، مقاومت در برابر آب، بهبود کیفیت صدا، بهبود کیفیت ساخت، پوشش پلاستیکی برای قرارگیری راحت بر روی گوش و رنگ جدید مشکی است. همچنین اتصال همیشگی به دستیار صوتی اپل "سیری" نیز از دیگر ویژگی‌های ایرپاد دو محسوب می‌شود که کاربران با استفاده از دستورات صوتی مختلف می‌توانند از کاربرد‌های متنوع این محصول استفاده نمایند.

ایرپاد جدید اپل تنها در ۱۵ دقیقه شارژ می‌شود

اما مهم‌ترین ویژگی ایرپاد دو را می‌توان پشتیبانی از شارژ سریع وایرلس نامید. ایرپاد دو با استفاده از فناوری بی‌سیم Qi از شارژ وایرلس پرسرعت پشتیبانی می‌کند، طبق اطلاعات این کاربر، شارژ وایرلس ایرپاد دو تنها در عرض ۱۵ دقیقه باتری را از صفر به صد درصد شارژ کامل می‌رساند. به این ترتیب شارژ وایرلس با این سرعت می‌تواند یکی برترین ویژگی‌های ایرپاد دو باشد که این محصول را بیش از پیش مطرح می‌سازد. ایرپاد یک با طراحی و کیفیت مناسب یکی از محبوب‌ترین لوازم جانبی تلفن‌های هوشمند اپل محسوب می‌شد، اما ایرپاد دو با شارژ سوپر سریع خود می‌تواند موفقیت‌های بیشتری را برای اپل به همراه بیاورد.

ایرپاد جدید اپل تنها در ۱۵ دقیقه شارژ می‌شود

شارژ سریع ایرپاد دو موجب شده تا شارژر وایرلس همراه این ایرپاد نیز بزرگ‌تر و سنگین‌تر از گذشته باشد، همچنین با توجه به استفاده از فناوری Qi شارژ وایرلس تا فاصله ۴ سانتی‌متری کاربرد دارد. در چنین مواقعی بحث قیمت نیز به میان می‌آید، ایرپاد یک با نزدیک به ۲۰۰ یورو قیمت، به اندازه یک تلفن هوشمند میان‌رده هزینه برای خریدار داشت، به این ترتیب پیش‌بینی می‌شد که ایرپاد دو قیمتی بیش از ۲۰۰ یورو داشته باشد، اما ایرپاد دو قیمتی ارزان‌تر از نسل اول این محصول دارد، اپل این ایرپاد دو را در دو نسخه معرفی کرده که تفاوت آن‌ا در کیس بی‌سیم شارژ است، نسخه بدون کیس شارژ قیمت ۱۵۹ دلار و نسخه همراه با کیس شارژ ۱۹۹ دلار قیمت دارد. با این وجود اپل توانسته قیمت این مدل را بسیار رقابتی انتخاب کرده و روانه بازار کند.

ایرپاد جدید اپل تنها در ۱۵ دقیقه شارژ می‌شود


بیشتر بخوانید: سود بسیار زیاد اپل از فروش گجت‌های پوشیدنی


انتهای پیام/

فناوری شارژ سریع ایرپاد جدید اپل


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...