خانه وب
پنل کاربری
جمعه 6 اردیبهشت 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

عنوان Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند

پنج شنبه 17 آبان 1397  | 
6:19 بعد از ظهر
 | 

عنوان جدید و محبوب Red Dead Redemption 2 احتمال دارد در آینده، از واقعیت مجازی پشتیبانی خواهد کرد تا گیمرها در جهان باز آن کاوش کنند.

عنوان Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند  ؛ خبرهای جدید حاکی از این است که عنوان محبوب Red Dead Redemption 2 که به تازگی منتشر شده، در آینده‌ای نزدیک از قابلیت واقعیت مجازی یا VR پشتیبانی خواهد کرد که به کاربران اجازه خواهد داد تا در جهان باز گسترده و موجودات باتلاقی این بازی با واقعیت مجازی کاوش کنند. همانطور که می‌دانید، طی چند هفته گذشته، دیتاماینرها یا کسانی که در اطلاعات یک برنامه کاوش می‌کنند، به صورت دقیق در اطلاعات اپلیکیشن همراه این بازی ویدئویی جستجو کرده‌اند و در این پروسه چند اطلاعات جذاب به دست آوردند.

پیش از این هم شایعاتی درباره نسخه‌های دیگر این بازی محبوب وجود داشت که نسخه قابل توجه آن ورژن مخصوص رایانه‌های شخصی بود اما خبر جذابتر این است که در میان این خبرها از نام Oculus هم شنیده می‌شود. Oculus نام هدست محبوب واقعیت مجازی است که برای رایانه‌های شخصی ساخته شده است. اما چرا باید نام Oculus در کنار این بازی بیاید؟ به نظر می‌رسد جواب سؤال این باشد که استودیوی Rockstar Games در حال کار روی پشتیبانی از سیستم VR برای این بازی است اما هنوز این خبر به صورت کامل قطعی نیست.

با این وجود، باید گفت که Rockstar چندان پیشینه زیادی در تولید بازی‌های VR ندارد و آخرین بازی این کمپانی برای سیستم واقعیت مجازی، ورژنی سبک شده از عنوان L.A.Noire بود که برای HTC Vive تولید شده بود. پس به نظر می‌رسد که استودیوی Rockstar Games در نظر دارد که Red Dead Redemption 2 را برای سیستم Oculus Rift یا سیستم واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی آماده کند. در هر صورت، احتمال اینکه کل این بازی از واقعیت مجازی پشتیبانی کند، خیلی کم است.

گفتنی است، این عنوان در تازیخ 26 اکتبر امسال برای دو کنسول خانگی PS4 و Xbox One X منتشر شد و تا به حال خود استودیوی سازنده حرفی از نسخه رایانه‌ای این بازی نزده است.


بیشتر بخوانید: سریال بازی The Witcher با هنرنمایی بازیگر سوپرمن ساخته می‌شود +فیلم و تصاویر


انتهای پیام/

Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...