خانه وب
پنل کاربری
جمعه 17 ارديبهشت 1400
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

ویژگی جدید اندروید شما را حیرت زده می کند

شنبه 28 فروردین 1400  | 
6:08 پیش از ظهر
 | 

ویژگی جدید سیستم عامل اندروید به کاربر کمک می‌کند تا در خیابان به مانع برخورد نکند.

، اندروید هر چند وقت یکبار ویژگی جدیدی را برای کاربران در دسترس قرار می‌دهد تا کار را برای افرادی که با این سیستم عامل کار می‌کنند راحت‌تر و بهتر شود. البته گفتنی است طی سال‌های گذشته و با ظهور گوشی‌های هوشمند شرکت‌های سامسونگ و اپل در بروزرسانی و اضافه کردن ویژگی‌های جدید با یکدیگر در رقابت بوده‌ و هستند.

جدیدترین افزودنی بهزیستی دیجیتال گوگل فقط می‌تواند شما را از یک چهره کبود یا بهتر بگوییم از یک آسیب دیدگی نجات دهد. سایت‌های جی پراکاش کامات، XDA و CNET دریافته‌اند که Google در حال ارائه ویژگی بتا Heads Up برای اندروید است که به شما یادآوری می‌کند هنگام راه رفتن وقتی از تلفن خود استفاده می‌کنید و به مانع نزدیک می‌شوید به شما هشدار می‌دهد که "به بالا نگاه کنید" و قبل از آنکه به تیر چراغ یا عابر پیاده دیگری برخورد کنید، سرتان را بالا بیاورید و حواستان را بیشتر جمع کنید.

ویژگی جدید اندروید

ویژگی Heads Up تاکنون فقط با آخرین نسخه بتا Digital Wellbeing فقط برای کاربران Pixel در دسترس است. هرچند آسان است که مشاهده کنید این ابزار یکی از محبوب‌ترین ابزار‌ها است. حتی اگر به عنوان یک قاعده کلی یعنی کرونا باید فاصله اجتماعی رارعایت کرد و در کل حواسمان به افراد باشد، اما این امر می‌تواند به شما کمک بیشتری کند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...