خانه وب
پنل کاربری
سه‏ شنبه 1 مرداد 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

سامسونگ تاریخ رونمایی از گوشی‌های گلکسی S10 را مشخص کرد

شنبه 22 دی 1397  | 
3:01 پیش از ظهر
 | 

شرکت سامسونگ با ارسال دعوتنامه‌ای، تاریخ رسمی رونمایی از سری جدید پرچمدار خود، گلکسی S10 را مشخص کرد.

سامسونگ تاریخ رونمایی از گوشی‌های گلکسی S10 را مشخص کرد  ، بالاخره پس از مدت‌ها، انتظار به پایان رسید. سامسونگ برنامه‌ریزی کرده در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) طی رویدادی به نام Galaxy Unpacked از سری جدید پرچمدار خود، گلکسی S10 به صورت رسمی رونمایی کند. شرکت سامسونگ، برگزار کننده این مراسم است و کارت دعوت این رویداد را برای اهالی رسانه فناوری ارسال کرده و خبر داده که این مراسم قرار است در تاریخ ذکر شده در شهر سانفرانسیسکوی ایالات متحده آمریکا برگزار شود. همچنین خبر‌ها حاکی از آن است که سامسونگ این رویداد را به صورت زنده در وبسایت خود پخش خواهد کرد.

این دعوتنامه لبه‌های خم دستگاه، دو گوشی و عدد ۱۰ را به نمایش گذاشته‌اند. هیچ چیز دیگری درباره قابلیت‌های گوشی‌های پرچمدار آینده سامسونگ در این دعوتنامه وجود ندارد اما این امری عادی برای سامسونگ است چراکه این شرکت کره‌ای به ندرت جزئیات گوشی‌های جدید خود را لو می‌دهد، به خصوص اگر این گوشی پرچمدار باشد.

به هر حال، ما تا به حال اخبار فاش شده و شایعه‌های زیادی را شنیده‌ایم که به ما می‌گویند باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم. در این رویداد همه ما باید شاهد رونمایی از سه دستگاه گوشی هوشمند باشیم، گلکسی S10 E، گلکسی S10 وانیلی با صفحه نمایش بزرگتر و حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر و در نهایت گلکسی S۱۰ پلاس.


بیشتر بخوانید: مشخصات گلکسی M20 گوشی میان‌رده شرکت سامسونگ لو رفت +تصاویر


انتهای پیام/

تاریخ رونمایی از گلکسی S10 مشخص شد


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...