خانه وب
پنل کاربری
سه‏ شنبه 22 آبان 1397
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

مدارک ECC نشان می‌دهد که Apple Watch 4 در شش مدل تولید و عرضه خواهد شد

سه شنبه 30 مرداد 1397  | 
6:00 بعد از ظهر
 | 

کمیته اقتصادی اوراسیا (ECC) اعلام کرد که اپل در حال کار کردن روی ساعت‌های هوشمند نسل بعدی خود است.

مدارک ECC نشان می‌دهد که Apple Watch 4 در شش مدل تولید و عرضه خواهد شد ، کمیته اقتصادی اوراسیا (ECC) اعلام کرد که شرکت اپل در حال کار روی نسل بعدی ساعت‌های هوشمند خود است. شش ساعت هوشمند از سری ساعت‌های Apple Watch 4 در این کمیته به شماره مدل‌های A1977, A1978, A1975, A1976, A2007, و A2008 به ثبت رسیدند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، اپل ساعت‌های هوشمند خود را با سایزهای 38 و 42 میلیمتر تولید خواهد کرد اما سایز صفحه نمایش آن‌ها را تا 15 درصد افزایش خواهد داد. با این نسبت سایز صفحه نمایش Apple Watch 4 به 1.57 یا 1.78 اینچ خواهد رسید. حاشیه‌های این ساعت‌های هوشمند قرار است کاهش یابند و به همین دلیل است که سایز صفحه نمایش تغییر خواهد کرد.

همه ساعت‌های هوشمند نسل بعد اپل با سیستم عامل watchOS 5 راهی بازار خواهند شد؛ نرم‌افزاری که در حال حاضر در مرحله آزمایشی قرار دارد. قرار است سیستم عامل ساعت‌های هوشمند Apple Watch 4 با حالت بی‌سیم (walkie-talkie)، دستیار Siri و نوتیفیکیشن‌ها، پادکست‌ها و حالت تمرین جدید روانه بازار شود.

با در نظر گرفتن سری سوم ساعت‌های هوشمند اپل که در ماه سپتامبر سال گذشته رونمایی شدند، انتظار می‌رود تا چند هفته دیگر، دعوتنامه مراسم رونمایی از ساعت‌های هوشمند سری چهارم اپل ارسال شود. همچنین در ماه سپتامبر منتظر رونمایی از سه آیفون جدید از اپل هستیم در نتیجه می‌توان گفت این ماه، ماه بسیار جذابی در زمینه فناوری‌های هوشمند خواهد بود.

مدارک ECC نشان می‌دهد که Apple Watch 4 در شش مدل تولید و عرضه خواهد شد

انتهای پیام/

اپل در حال تولید Apple Watch 4


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...