خانه وب
پنل کاربری
شنبه 30 شهریور 1398
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتخبر آنلاین

برگزاری همایش «ایمنی تشعشع در شبکه‌های تلفن همراه» در راستای رفع نگرانی‌های مردم

شنبه 7 دی 1392  | 
3:42 بعد از ظهر
 | 

در راستای رفع دغدغه‌های مردم و گسترش ایمن شبکه‌های تلفن همراه، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی به نمایندگی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، همایش «ایمنی تشعشع در شبکه‌های تلفن همراه» را با شعار ارتباطات همراه در سایه فناوری سبز روز ۱۶ دی ماه در دانشگاه تبریز برگزار می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از مرکزروابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی،‌ همایش مذکور را با همکاری انجمن حفاظت در برابر اشعه ایران، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سازمان انرژی اتمی ایران، دانشگاه تبریز و دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌کند.

تا کنون استقبال بسیار خوبی از این همایش از سوی محققان صورت گرفته و مقالات تخصصی و فنی در این ارتباط به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

آخرین دستاوردهای تاثیر انرژی امواج رادیویی بر موجودات زنده،‌ فناوری‌های نوین در جهت کاهش اثرات امواج رادیویی،‌ وضعیت موجود و استانداردهای متداول سلات تشعشعی،‌ گسترش مدبرانه و سالم شبکه‌های تلفن همراه،‌ آشنایی با سازمان‌ها و نهادهای ناظر بر ایمنی تشعشعی و وظایف آن‌ها و تاثیرات روانی و اجتماعی سلامت تشعشعی از جمله محورهای مورد بررسی در این همایش محسوب می‌شود.

 

56503


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...