خانه وب
پنل کاربری
چهارشنبه 12 آذر 1399
بستن منو
رسانه خانه وبرسانه خانه وب فن آوری اطلاعاتباشگاه خبرنگاران جوان

انتقاد موسس تلگرام از شیوه طراحی آیفون ۱۲

شنبه 1 آذر 1399  | 
11:26 پیش از ظهر
 | 

پاول دورف اعلام کرد شرکت اپل در طراحی گوشی‌های خود هیچ نوآوری ندارد و این موضوع باعث سقوط سهام این شرکت خواهد شد.

، پاول دورف مدیرعامل پیامرسان تلگرام، پستی را در کانال پیامرسان خود منتشر کرد. وی در این پست اعلام کرد که اپل مدتی است در حال استفاده از یک طراحی تکراری است و همین موضوع باعث خواهد شد سهام این شرکت در آینده به شدت سقوط کند.

دورف درباره آیفون ۱۲ اعلام کرد که آیفون ۱۲ پرو را امتحان کرده است و این گوشی دارای سخت افزار فوق العاده‌ای است، اما این موضوع به چه قیمتی برای اپل تمام شده است؟ این گوشی همان گوشی آیفون ۵ است که حدود هشت سال پیش وارد بازار شد و تنها تغییر بسیار بزرگ این گوشی با آیفون ۱۲ افزایش اندازه نمایشگر استفاده شده در آن است. البته نباید فراموش کرد که سه لنز بسیار زشت در پشت این گوشی قرار دارند و بریدگی سه ساله و حاشیه بسیار زیاد نمایشگر نیز در این گوشی به چشم می‌خورد. به طور کلی باید گفت این گوشی از یک طراحی منسوخ شده استفاده می‌کند.

پاول دورف

علاوه بر این دورف به موضوع کاهش فروش آیفون اشاره کرد و نوشت: ۹ سال از مرگ استیو جابز گذشته است و شرکت اپل از آن زمان هیچ نوآوری در ساخت آیفون‌ها نداشته است و این موضوع باعث شده فروش گوشی‌های آیفون در اوایل سال حدود ۲۱ درصد کاهش پیدا کند. پیش‌بینی می‌شود سهام اصلی این شرکت ظرف ۷ تا ۱۰ سال پیش رو ریزش زیادی داشته باشد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/


فن آوری اطلاعات

در ادامه بخوانید...